Kerkoj banese me qera ne Dardani,PRISHTINE

Kërkohet me qera nga: Gazmend 12 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qera ne lagjen Dardania.
Banesa duhet te jete min 2 dhomshe dhe cmimi qe jam i gatshem te paguaj eshte 250 euro.

Jam i gatshem me dhon edhe depozit per banesen dhe per sigurine e saj garantoj ngjitha menyrat

044-657-531

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim