Kerkoj banese me qera ne Prishtine

Kërkohet me qera nga: fejzi 18 Gsh 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Marr me qira garsonjere jemi qift dhe paguajm 120 mund te me lajmroni ne viber +381621003345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim