Kerkoj banese me qera ne Prishtine

Kërkohet me qera nga: ERONA shpk 22 Qer 01:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
marr banes me qera ne matin 1 ose ne rrugen B,banesa duhet te ket nje dhom gjumi sallon kuzhin banjo.jem tri motra
(familjare) dhe kerkojm per afatgjat,
mund te pagujm deri 150euro
per ma shum mund te na kontaktoni ne ket nr,
049394463
ose ne email
erona.shpk@hotmil.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim