Kerkoj banese me qera ne Prishtine

Kërkohet me qera nga: Ruzhdi 07 Jan 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes per mbikqyrje jam familjar (pa femej).banesa dot jet e sigurt dhe shpenzimet i mbuloj personalisht...preferoj me shume ne lagjen kalabri ish emrish
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim