Kerkoj banese me qera ne Prishtine

Kërkohet me qera nga: Arian 22 Gsh 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojmë banes me qera per afat te gjat minimum per nje vjet. Banesa me qenë e paisur me gjitha gjerat dhe jo shume larg nga lagjia e ulpianes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim