Kerkoj banese me qera per dy persona ne Prishtine

Kërkohet me qera nga: Valerina 11 Gsh 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qera per dy persona, banesa duhet te kete te pakten nje dhome gjumi dhe nje sallon me kuzhine.
Banesa duhet te jete ne njeren nga keto lagje: Aktash, Ulpiane, Dardani, Teatri.
Çmimi : 150-180€

Kontakt: 049 807 247, 049 564 452
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim