Kerkoj banese me qera t'Qendra Tregatre Bregu dil

Kërkohet me qera nga: Fitorja 13 Gsh 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkoje banese me qera breg dillit te qendra tregatre,banesa kerkohet per familjare kati 1 dhe 2,3 te ket dy dhoma gjumi sallone kuzhine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim