Kerkoj banese me qera te Qendra Tregtare

Kërkohet me qera nga: Xhevat 17 Sht 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qera ne afersi te Qendres Tregtare ne Bregun e Diellit.

Banesa duhet te kete1 deri 2 dhoma te fjetjes, 1 dhome te ndenjes ndaras nga 1 kuzhine, banjo me kade.

Banesa duhet te kete patjeter ashensor funksional dhe te jete i qasshem ne perdhese pa ndonje shkalle.

Banesa duhet te jete e mobiluar nga mesatarisht mire deri shume mire.

Banesa duhet te kete nxemje qendrore funksionale me Termokos.

Cmimi nga 250 deri 300 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim