Kerkoj banese me qira!

Kërkohet me qera nga: Fidan 13 Mar 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj garsioniere me qira per cift, garsioniera te jete mire e mobiluar dhe e sigurte per banim, lagjet e preferuara: te qafa, te xhamia e llapit, te 4 llullat, rruges per germi, te plepat, qender, dardani etj.
Cmimi 100 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim