Kerkoj banese me qira ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: ECOIMPEX 09 Nën 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Urgjent kerkoj banese 3/4 dhomshe me qira per 6 studenta meshkuj. Lagjet e pereferuara Dardani, Ulpiane dhe te UBT. Çmimi deri 300 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim