Kerkoj banese me qira ne lagjen "Kalabria" te EXDC

Kërkohet me qera nga: Arber 17 Sht 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qira ne lagjen "Kalabria" te EXDC, per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim