Kerkoj banese me qira

Kërkohet me qera nga: Urgjent 25 Sht 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qira nje sallon dhe nje dhome gjumi. Te intresuarit te lajmerohen menjehere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim