Kerkoj banese me qira

Kërkohet me qera nga: Lata 06 Tet 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qira. Te jete e pershtatshme dhe ti plotesoje kushtet per banim . Lagjet e preferuara Ulpiana ,Dardania. Jemi familjar ( qift bashkeshortor dhe nje femije). Mundesia e pageses 150-170 euro. Banesa kerkohet per kohe afatgjate.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim