Kerkoj banese me qira

Kërkohet me qera nga: Person fizik 07 Tet 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qira per kohe afatgjate. Jemi 3 anetare( qift +1 femije).lagjet e preferuara : Dardani, Ulpiane, Lakrishte. Banesa te jete afer 60m2 dhe ti plotesoje kushtet per banim familjar. Mundesia e pageses 150-170 euro.
Ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim