Kerkoj banese me qira

Kërkohet me qera nga: Visar 07 Tet 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jam student Kerkoj banes me qira mundesisht te perfshihet rryma ne qmim , te jet e mobiluar dhe te mos banoj askush , qmimi i mundshem deri ne 150€ kujdesemi per banesen, lagjet e perferuara: Lagjja e spitalit, Bregu i diellit, Qender, Aktash, numrat e kontaktimit: 044124812 si dhe ne viber +38649613112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim