Kerkoj banese ne Ulpiane

Kërkohet me qera nga: Visar 30 Jan 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qira/shitje ne Ulpiane. Banesa duhet te jete maksimum ne katin e 3-te dhe te kete pamje nga lindja ose veriu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim