Kerkoj gasionierke me qera

Kërkohet me qera nga: Meridian 05 Gsh 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi qift dhe kerkojme nje gasonjereke me qera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim