Kerkoj gasonierk per cift...

Kërkohet me qera nga: Norik 01 Tet 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj gasonierk per cift. Preferoj te jet komode e pershtatshme per nje cift te ket nje dhome qe eshte dhome dhe kuzhin bashkarisht , dhomen e gjumit dhe banjon.
Preferoj gasonierka te jete afer biblotekes kombtare ose ne breg te diellit...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim