Kerkoj me qera gasoniere ne Prishtine 110 euro

Kërkohet me qera nga: Visar 28 Sht 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj me qera gasoniere ne Prishtine, jemi qift dhe paguajm deri ne 110 euro.Lagjet e preferuara : Dardani,Ulpian,Emshir...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim