Kerkoj nje Garsonier me Qera ne jemi dy vellezer

Kërkohet me qera nga: Alban 03 Tet 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj gasonierk me qera. Preferoj te jet e pershtatshme te ket nje dhome dhe kuzhin dhe banjon.
Preferoj gasonierka te jete ne rrethine te Fakultetit Ekonomik , faleminderit epr mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim