Kerkoj urgjent banes me qira per nje qift

Kërkohet me qera nga: Gzim 29 Shk 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes me qira per nje qift shqiptar dhe gjermon banesa duhet te jet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim