Kerkoje Banes me qira

Kërkohet me qera nga: Bajram 11 Gsh 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi nje qift me dy femije te vegjel 3 vjecar dhe 9 muaj, kerkojme banes me qira per kohe me te gjate, banesa duhet te jete ndertim i ri e pabanuar me heret dhe e mobiluar, ne te gjitha lagjet me perjashtim te lagjes te parku i qytetit nuk me pershtatet.
Banesa te jete ndertim i ri dhe e pabanuar me pare!

Banesa duhet te jete e gatshme per banim menjehere!

Kontakti 049 252535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim