Kerkoje banes me qira!

Kërkohet me qera nga: BAJRAM 13 Gsh 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi nje qift me dy femije te vegjel te moshes 3 vjecare dhe 9 muajsh. Kerkojme banes me qira nga data 15.08.2015, banesa te jete ndertim i ri, te jete e mobiluar, preferohet banese e re qe nuk ka banu dikush me heret.

Kontakti: 049 252 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim