Kerkoje garaonjere me qira 130 euro

Kërkohet me qera nga: AbduLlah 14 Dhj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj garsonjere ne prishtine me duhet vetem per nje muaj. Kerkoj rreth 130 euro. Mund te me shkruani dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim