Kerkojm bashkbanuese ose garsoniere

Kërkohet me qera nga: Kujtesa 11 Tet 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi dy vajza dhe kerkojme bashkbanuese apo garsoniere,paguajm deri ne 130 euro.lagjet e preferuara dardani apo pejton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim