Kerkojm zyre/dhome me qera

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: Tix 29 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pershendetje,

Jemi nje firm/agjenci qe zhvillojm programe, aplikacione dhe website qe reth 3 vite. Jemi duke kerku nje zyre/ambient 1 dhomesh te mobiluar ose jo qe kishim mujt me perdor per zyre dhe per me punu bashkarisht si ekip. Ne zyre kemi me qene prej 2 deri 5 veta maksimum.

Mundemi me nda nje zyre ma te madhe me firm tjeter ose individ, por neve na vyn nje zyre/dhome ndamas.

- Na vyn me mujt me e perdor ne cdo ore
- Lokacioni te jete dikun reth qendres
- Te ket ndriqim natural adequat
- Nese ka parking ngat osht plus por jo e nevojshme

Nese keni diqka te pershtatshme me dergoni foto ne email dhe cmimin. Preferojm mos me pagu ma shum se 100 euro ne muj ose edhe me pagu me sherbimet tona n vend te pareve. Kuj si vyn nje agjenci IT kreative ditve tsotit me pas afer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim