Kerkojme Shtepi dhe Banesa me Qira Per nderkombeta

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: YREA 12 Nën 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kërkohen 3-4 banesa me nga dy dhoma gjumi për ndërkombëtarë prej 1 Janarit 2016 për periudhë 1 vjeçare me mundësi vazhdimi. 1-2 banesa duhet të jenë luksoze, kurse 2 banesa duhet të jenë më të thjeshta por me të gjitha kushtet moderne për jetë. Mund të jetë edhe banesë me 4 dhoma gjumi dhe me së paku dy banjo. Banesat duhet të jenë në Dragodan tek ndërtimet e reja.

Urgjentisht: Nje diplomat kerkon banese superluksoze afer qendres ose shtepi te vogel superluksoze afer qendres me çmim prej 850 Euro/muaj.

Urgjent - Nje familje diplomate kerkon shtepi te bukur me oborr ne Prishtine apo ne rrethinen e afert per afat te gjate.

Urgjent - Nje familje nderkombetare kerkon shtepi te bukur dhe me oborr ne Prishtine, sa me afer pjeseve kryesore.

Urgjent - Nje familje nderkombetare kerkon shtepi me se paku 4 dhoma gjumi ne rajonin e Germise: Sofali, Taukbahqe, Taslixhe etj. per afat te gjate (2 vjet e 4 muaj).

1. Nje amerikane kerkon banese me tri dhoma gjumi, te mobiluar ne menyre modern per çmim rreth 700 Euro sa me afer qendres.

2. Nje norvegjez kerkon banese me tri dhoma gjumi pa mobilje, me çmim deri ne 700 euro, sa me afer qendres, me uje e rryme non-stop.

3. Nje nderkombetare kerkon banese me dy dhoma gjumi sa me afer pejtonit per 10 jave

4. Nje Amerikan kerkon banese per nje muaj!

Kemi kerkesa edhe per banesa dhe shtepi tjera si dhe zyre per nderkombetare, prandaj nese keni shtepi apo banese luksoze, apo edhe zyre ne qender ose sa me afer qendres, mos hezitoni te na dergoni fotografite dhe pershkrimin e detajizuar qe e ofroni me qira ne e-mail adresen: yreapr@live.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim