Kerkojme apartman LUKSOZ per nje nderkombetare!

Kërkohet me qera nga: ADOKA 30 Sht 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje apartman me qira per nje nderkombetare ne QENDER te qytetit (afer pallatit te rinise, Pejton, mbas Sirius Hotel, Qafa, Tophane)

Apartmani duhet te jete luksoz, duhet te kete dhome dite, kuzhine, 3 deri 4 dhoma te fjetjes, banjo, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 045 616794

Ose nese keni foto te shtepise na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com ose ne viber (+37744385130)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim