Kerkojme banes me qera afer menzes se studenteve

Kërkohet me qera nga: Studente 07 Tet 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi 5 studente dhe kerkojme nje banes me qera afer menzes ose ne ulpian. Banesa duhet te ket dy dhoma gjumi, dhomen e dites me kuzhine dhe banjon. Numri kontaktues 045 662 596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim