Kerkojme banes me qera per 2 persona (studenta)

Kërkohet me qera nga: Visar 02 Tet 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojme banese me qera per dy persona qmimi 50 euro. Mundesisht le te jet afer fakultetit teknik. Banesa te jet nje dhomshe. Me banjo dhe te jet e mobilizuar . Na kontaktoni ne kete numer 044124812 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim