Kerkojme banes me qira ne breg te diellit

Kërkohet me qera nga: Visar 06 Tet 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi dy persona kerkojme banes me qira ne breg te diellit mundesisht banesa te jet e mobiluar dhe te jet e rregulluar qmimi per person te jet deri ne 75€ qe i bije per 2 persona 150 euro falimenderit kush deshiron le te kontaktoj ne kte numer 044124812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim