Kerkojme banes me qira per 2 persona ne breg te d.

Kërkohet me qera nga: Endrit 06 Tet 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi 2 persona kerkojme banes me qira ne breg te diellit, mundesisht banesa te jet e mobiluar dhe te ket vetem nje dhom nje banjo kaq mjafton . Per kontakte kush esht i interesuar le tna kontakton ne: 044124812 (viber) falimenderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim