Kerkojme banese me qira per nje nderkombetare!

Kërkohet me qera nga: ADOKA 30 Sht 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje banese me qira per nje nderkombetare ne QENDER te qytetit (afer pallatit te rinise, Pejton, mbas Sirius Hotel, Qafa, Tophane)

Banesa duhet te kete dhome dite, kuzhine, 1 dhome te fjetjes, banjo, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 044 385130

Ose nese keni foto te shtepise na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com ose ne viber (+37744385130)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim