Kerkojme banese me qira per zyre

Kërkohet me qera nga: AKS Agency 19 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojme banse me qira per banim dhe zyre pune .
Banesa duhet te jete deri ne 60m2 dhe ti plotesoj kushtet e banimit dhe zyres se punes.
Apartamenti duhet te jete maximum deri ne katin e trete,
Lagjet e preferuara: Qender, Dardani Ulpina, Lakriste
apo Bregu i ddiellit afer qendres tregtare.
Qmimi i volitshem kontrata fillestare 1 vite me mundesi vazhdimi.
Per qdo informacion na lajmeroni ne telefonin;
Nr. + 377 45 903 902 ose ne e-mai.: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim