Kerkojme garsonjere me qera per 3 meshkuj

Kërkohet me qera nga: drinor 01 Dhj 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kerkojme garsonjere me qera per 3 meshkuj .
preferojme lagjet ulpiana dhe dardani

nr (+ viber)
44 942 088
45 241 220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim