Kerkojme nje banese me qira ne Prishtine

Kërkohet me qera nga: Labinot 14 Tet 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi 6 student dhe jemi te interesuar per nje banese me qira ne Prishtine. Qiraja te sillet prej 250 deri 300. Banesa duhet te kete keto kushte: se paku 3 dhoma gjumi, kuzhine, uje, banjo, rryme. Per qdo interes ju lutemi kontaktoni ne keta numra: 049650345 , 049548005, 045948972, 049712150.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim