Marr banese me qira

Kërkohet me qera nga: Isa Dodaj 06 Sht 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes me vetndodhje ne ulpiane ose dardani banesa duhet te kete dy dhoma gjumi dhe te jete me se shumti ne katin e dyte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim