Marr me qera banese dydhomshe tek qafa,sllovenia

Kërkohet me qera nga: Blerona 24 Nën 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Marr me qera banese dydhomshe tek qafa,sllovenia sporti dhe ne lagje tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim