Marr me qera gasoniere ne Prishtine deri 110 euro

Kërkohet me qera nga: Visar 29 Sht 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Marr me qera gasoniere,jemi qift dhe paguajm deri 110 euro.
Nr kontaktues 045 312 355
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim