QIRA KERKOJME 3 BANESA

Kërkohet me qera nga: vesa Dje 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KERKOJME BANESA ME QIRA AKTASH, KODRA E DIELLIT, ULPIANE, DODONE, QENDER, TOPHANE, EMSHIR, ARBERI, SI DHE TE GJITHA LAGJET TJERA NE PRISHTINE,ME QMIME TE VOLITSHME-1 DHOMESHE,2 DHOMESHE,3 DHOMESHE,QMIMI TE JETE I ARSYESHEM
Kontakt & Viber_Vesa
045/641-794
vesaruhani@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim