Shitblerje Qeramarrie Qeradhenie Banesa Shtepi

Kërkohet me qera nga: arber Dje 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITBLERJE, QERAMARRIE, QERADHENIE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE
Nese keni Banese apo shtepi dhe jeni te interesuar apo keni per ta leshuar me qera ose per ta shitur ju lutem kontaktoni ne keta numra telefoni te poshteshenuar ose ne e-mail adresen tone:arberani@hotmail.com

Telefon:
045/ 19 00 19 & 049 / 64 44 67
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim