URGJENT Kerkoj banese te Mati1-RRUGA B

Kërkohet me qera nga: arber Sot 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese ne lagjen m\Matin1 deri ne 270
Banesa duhet te jete afer Rruges B Dhe Matin
Banesa duhet te kete nje dhome fjetje( apo edhe me dy dhoma) , sallon me kuzhine, banjo, ballkon, mundet me qene edhe gjysme mobiluar

kontakt 045 64 17 94

arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim