URGJENTISHT KERKOJ BANESE ME QERA NE QENDER

Kërkohet me qera nga: ERONA shpk 01 Dhj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
URGJENTISHT KERKOJ BANES ME QERA NE QENDER BANESA DUHET TE JET ME SALLON DHE KUzHINE DY DHOMA GJUMIT E MOBILUAR. PAGUAJ DERI 350euro

Mund te kontaktoni ne nr +38649394111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim