Urgjen Kerkoj Banese te Pamobiluar-ARBERI

Kërkohet me qera nga: arber Sot 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj Urgjent Banese te Pamobiluar ne lagjen Arberia,
Banesa duhet te kete Kuzhinen dhe Banjon te rregulluar, te posedoje Sallon me kuzhine, 2 dhoma Fjetje, afat gjate

045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim