Urgjent Kerkoj Banes me qera

Shpallja e kompanisë. Kërkohet me qera nga: Partners -pr 23 Shk 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese ne lagjen Matin1 ose per reth .
Banesa duhet te jete afer Rruges B Dhe Mati1 etj
Banesa duhet te kete nje dhome fjetje( apo edhe me dy dhoma) , sallon me kuzhine, banjo, ballkon, komplet te jet e mobiluar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim