Urgjent kerkoj Banese

Kërkohet me qera nga: arber Sot 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Urgjent Kerkoj banese me qera ne lagjen Sllovenia Sport,Lagjja Dodona,Mehalle te Muhagjereve ose edhe Aktash mundet per nje qift per kohe te gjate,
banese duhet te plotesoj te gjithe elementet normale per jetese dhe te kete psh kete renditje;

Sallon me kuzhine
nje apo dy dhoma te gjumit
banjo
koridore

Ju lutem me kontaktoni
045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim