agjensioni per patundshmeri toka

Kërkohet me qera nga: agjensioni per patundshmeri toka 25 Shk 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
agjensioni per patundshmeri toka kerkon banes me qira ne prishtin per me shum informata dhe te dhenat na dergoni ne faqen e facebookut agjensioni per patundshmeri toka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim