banes me qira

Kërkohet me qera nga: Mentor 03 Sht 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkohet banes me qera per nje qift nderkombtar , per periudh 6 mujore.
Banesa duhet te ket nje dhom gjumi dhe nje sallon te jete mir e rregulluar , qmimi 300 Euro.
Mundesisht banesa duhet te jete afer qendres kalabri ose rruga B

Te interesuarit te lajmrohen ne 044 444 339
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim