banesa me qera per nje qift deri ne 250 euro

Kërkohet me qera nga: Valmira 19 Jan 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
urgjentisht kerkoj nje banes me qera per nje cift, lagjet e preferuara, Qafa, qender, Sllovenia e Sportit, Dardani dhe Ulpian.
Cmimi 250 euro per afat te gjate.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim