dhom apo banes

Kërkohet me qera nga: shpejtimi 14 Tet 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jemi nje qift dhe kerkojm dhom me qera ose banes me hyrje te veqant paguajm deri ne 100€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim